Zaznacz stronę

Portfolio strony internetowe

Chcesz sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje? Skontaktuj się z nami!

Mam za sobą:

8+ lat doświadczenia

50+ udanych projektów

9/10 zadowolonych klientów

Czym jest i do czego służy portfolio stron internetowych?

Zarówno każda agencja marketingowa, jak i freelancer twierdzi, że potrafi zrobić wspaniałą i skuteczną stronę internetową, która będzie się wyróżniała na tle konkurencji. Jednak jak możesz sprawdzić to, czy mówią prawdę? Często najlepszym sposobem, żeby ocenić umiejętności agencji, jak i indywidualnych projektantów stron www – jest przyjrzenie się portfolio stron internetowych, które zostały przez nich wykonywane.

W tym miejscu dowiesz się, dlaczego portfolio jest tak ważne, jakie korzyści można z niego uzyskać i jakie pytania warto zadać przed podjęciem decyzji o współpracy z agencją.

Portfolio ze stronami internetowymi – co to jest i dlaczego jest takie ważne?

Portfolio stron internetowych to nic innego, jak zbiór wybranych dotychczasowych prac, które mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów. Jest to prezentacja projektów, które możemy udostępnić Ci drogą mailową. W ten sposób łatwo i wygodnie będziesz w stanie ocenić nasz warsztat, umiejętności czy choćby styl. Dzięki temu szybko dowiesz się, czy sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Z czego składa się profesjonalne portfolio prezentujące strony internetowe?

Portfolio to sekcja, w której prezentujemy swoje prace. Wysyłamy je za pomocą maila w formie plików PDF, JPG i PNG lub adresów URL prowadzących bezpośrednio do wykonanych przez naszą ekipę stron internetowych. Takie realizacje mogą pokazywać tylko pojedyncze podstrony, wybrane zakładki, wskazane sekcje, jak i całe serwisy internetowe.

Jakie informacje może dostarczyć Ci portfolio ze stronami internetowymi?

Dzięki portfolio wyposażysz się w kompleksową wiedzę na temat takich aspektów jak:

Doświadczenie. Portfolio stron internetowych daje możliwość pokazania dotychczasowych działań, prac i postępów. To miejsce, gdzie nasz team może pokazać swoją wizję i kreatywność, a także udowodnić, że jest w stanie stworzyć strony internetowe, które wyglądają dobrze i funkcjonują bez zarzutu.

 • Umiejętności. Portfolio stron internetowych umożliwia potencjalnym klientom ocenę jakości naszej pracy. Dzięki niemu możesz zobaczyć, jakie projekty nasz zespół zrealizował, jakie mamy umiejętności techniczne i kreatywne.
 • Styl. Dzięki niemu możesz ocenić wykonanie dotychczasowych stron pod względem wizualnym, a nawet funkcjonalnym.
 • Technologie. Portfolio stron www w łatwy sposób pozwoli Ci zweryfikować, czy jesteśmy na bieżąco w kwestii szeroko pojętej innowacyjności. Przeglądając nasze realizacje, przekonasz się, że nowoczesne technologie i techniki towarzyszące nam podczas projektowania stron nie są nam obce.
 • Branże. W naszym portfolio możesz znaleźć różnego rodzaju strony internetowe, które tworzyliśmy dla różnego rodzaju branż. Być może znajdziesz w nim kilka różnych projektów, które dość mocno Cię zainspirują.

Jakie pytania warto zadać przed wyborem agencji marketingowej na podstawie jej portfolio stron www?

Przed podjęciem decyzji o współpracy z naszą grupą, warto zadać kilka pytań, aby upewnić się, czy spełnimy Twoje oczekiwania.

 • Jakie były cele projektów, które zrealizowała ta agencja?
 • Jakie były wyniki projektów?
 • Jak długo trwało tworzenie konkretnego zlecenia?
 • Czy agencja stworzyła projekty podobne do moich oczekiwań?
 • Czy agencja korzysta z najnowszych technologii i trendów?
 • Jak agencja radzi sobie z wyzwaniami podczas projektowania stron internetowych?
 • Czy agencja będzie w stanie nanieść ewentualnie poprawki podczas tworzenia mojej strony www?

Dlaczego warto zwrócić uwagę na portfolio stron przy wyborze agencji web designerskiej?

Portfolio stron internetowych to nie tylko wizualna prezentacja projektów, ale również narzędzie, które umożliwia potencjalnym klientom ocenę umiejętności i stylu grupy projektującej strony www. Dzięki portfolio masz okazję zobaczyć, jakie projekty były zrealizowane, jakie były ich cele i jakie wyniki zostały osiągnięte. Strona ta umożliwia także poznanie stylu. Wszystko to pomaga w podjęciu decyzji o wyborze agencji, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Jeżeli więc chcesz zobaczysz nasze prace – skontaktuj się z nami! Chętnie udostępnimy Ci nasze dotychczasowe projekty. Serdecznie zapraszamy.

Portfolio obejrzane i co dalej? Dlaczego warto mieć swoją stronę w sieci?

Posiadanie swojej wizytówki w sieci, czyli własnej strony internetowej, jest nie tylko popularne, ale wręcz niezbędne w wielu branżach. Właściciele firm, freelancerzy, artyści, a nawet osoby poszukujące pracy korzystają z internetu, aby w łatwy sposób pokazać swoje umiejętności, dokonania oraz doświadczenie.

Oto kilka powodów, dla których posiadamy własną wizytówkę:

 1. Profesjonalizm – posiadanie strony internetowej daje nam poczucie profesjonalizmu i solidności. To świetny sposób na zaprezentowanie wiedzy i umiejętności i nie tylko.
 2. Łatwość w promowaniu naszej pracy – dzięki portfolio w szybki sposób możemy udostępnić nasze dotychczasowe działania i pochwalić się tym, co już zrobiliśmy.
 3. Możliwość zdobycia nowych klientów i kontaktów – nasze profesjonalne portfolio daje nam możliwość zdobycia nowych klientów.

W skrócie, posiadanie portfolio jest ważnym elementem, ponieważ dzięki niemu w łatwy sposób możemy pokazać Ci swoją pracę, umiejętności i doświadczenie.