Zaznacz stronę

Strona internetowa dla hotelu

Szukasz nowych sposobów rozwoju biznesu i zdobywania klientów? Stwórz profesjonalną wizytówkę online, dzięki kompleksowej usłudze: projektu, konfiguracji i uruchomienia Twojej własnej strony www.

Nawet od 1000 złotych netto – z realizacją nawet w trakcie tygodnia.

Mam za sobą:

8+ lat doświadczenia

50+ udanych projektów

9/10 zadowolonych klientów

3

Co zyskasz?

Przygotowanie strony “od A do Z”

Technologia RWD

Tylko nowoczesne rozwiązania

Unikalny design

Szybkie i płynne działanie

Doskonałe zabezpieczenia

Optymalizacja pod SEO

Użyteczność

Wsparcie “mówisz i masz”

3

Jak to działa?

1. Daj znać

Skontaktuj się z nami, a w odpowiedzi otrzymasz brief.

Gdy go uzupełnisz – poznamy Twoje potrzeby, aby przygotować propozycję działań.

2. Wybierz wariant współpracy

Niżej czekają 3 opcje. Jeśli potrzebujesz oferty “szytej na miarę” – wspomnij o tym podczas rozmowy.

3. Wpłać i czekaj na efekty

Ustalimy detale, wystawimy fakturę, zajmiemy się realizacją Twojego projektu, który zostanie dowieziony w terminie.

3

Cennik stron dla hoteli

Ile wyniesie koszt nowej strony www? Sprawdź i wybierz pakiet dla siebie.

Podstawowy

Gotowa strona internetowa (6 - 8 podstron) ze wszystkimi niezbędnymi funkcjonalnościami.

W pakiecie otrzymasz:

Projekt graficzny

Konfiguracja serwera i domeny

Szkolenie z obsługi

Optymalizacja SEO

Media społecznościowe

Analityka

Kopia zapasowa

1 miesiąc obsługi

Szczegóły:

Czas realizacji:

7 - 14 dni

Cena:

od 1500 zł

Rozszerzony

Strona internetowa (6 - 8 podstron) z niezbędnymi opcjami i usługą profesjonalnego copywritingu.

W pakiecie otrzymasz:

Projekt graficzny

Konfiguracja serwera i domeny

Szkolenie z obsługi

Optymalizacja SEO

Media społecznościowe

Analityka

Kopia zapasowa

2 miesiące obsługi

Teksty na stronę

Hasła i slogany reklamowe

Blog

Szczegóły:

Czas realizacji:

14 - 21 dni

Cena:

od 2500 zł

Premium

Strona (8+ podstron) z niezbędnymi opcjami i usługą profesjonalnego copywritingu i brandingiem.

W pakiecie otrzymasz:

Projekt graficzny

Konfiguracja serwera i domeny

Szkolenie z obsługi

Optymalizacja SEO

Media społecznościowe

Analityka

Kopia zapasowa

3 miesiące obsługi

Teksty na stronę

Hasła i slogany reklamowe

Blog

Logotypy

Szczegóły:

Czas realizacji:

14 - 28 dni

Cena:

od 3000 zł

3

Zamów stronę internetową dla Twojego hotelu

Napisz lub zadzwoń, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

Zadamy Ci kilka pytań, które pozwolą przygotować wycenę, a następnie – stworzyć serwis, który pozwoli Ci zadbać o promocję, klientów i sprzedaż.

Czym są oraz jak działają hotele, pensjonaty i zajazdy?

Głównym zakresem, w jakim działa branża hotelarska jest obsługa. Hotele, pensjonaty i wszelkiego rodzaju zajazdy mają za zadanie udzielić odpłatnego noclegu, ewentualnie zapewnić wyżywienie i możliwość utrzymania higieny osobistej. W zależności od standardu hotelu niektóre z nich wyposażone są w dodatkowe atrakcje, takie jak różnego rodzaju baseny, strefy SPA, restauracje, kręgle, kąciki dla dzieci, sale konferencyjne czy też sale bankietowe. Zdecydowana większość obiektów hotelowych położona jest w wyjątkowych pod względem turystycznym miejscach. Niektóre z nich oferują zewnętrzne rozrywki w tym biesiady, kuligi i zajęcia sportowe. Dodatkowo mają możliwość wypożyczenie rowerów, łódek, sprzętu narciarskiego i skuterów wodnych lub śnieżnych.

Czemu należałoby zainwestować w stronę internetową, działając w branży hotelarskiej?

Hotele, pensjonaty i wszystkie inne obiekty noclegowe opierają się w ogromnej mierze na reklamie internetowej. Tak jak wiele różnych działów biznesu – potrzebują notorycznego napływu nowych klientów. To zaś mogą osiągnąć tylko poprzez efektywny oraz indywidualnie dobrany marketing. Podstawą z filarów właściwej promocji jest niezaprzeczalnie posiadanie, a także umiejętne wykorzystywanie serwisu internetowego. Dzięki niemu masz możliwość trafiać do szerokiego grona konsumentów przez różne źródła, w tym FaceBook, Instagram oraz inne media społecznościowe, a także różnego rodzaju wyszukiwarki, serwisy, ogłoszenia lokalne itp. Następne pokazać im własną propozycję oraz zachęcić ich do kupienia produktów ewentualnie zaczerpnięcia z Twoich usług.

Ale marketing i sprzedaż to nie wszystko! Posiadanie firmowej strony internetowej to przede wszystkim niesamowity pomysł na budowanie profesjonalnego wyglądu marki oraz zdobycie zaufania klientów, które w branży hotelarskiej jest niezbędne. Można stwierdzić, że taki serwis jest pewnego rodzaju wirtualną siedzibą hotelu, która funkcjonuje nieprzerwanie – dwadzieścia cztery godziny na dobę przez cały tydzień.

Warto także podkreślić, iż serwis internetowy może służyć także do promocji ośrodka hotelowego oraz jego oferty. W ten sposób pozwala aktywizować nowych klientów, a dodatkowo regularnie trafiać do nowych – oraz zmieniać ich w oddanych klientów. Profesjonalnie zbudowana oraz wdrożona strona www pozwoli Ci:

  • stworzyć korzystny wygląd Twojej firmy w sieci,
  • zbudować zaufanie i szacunek wśród kontrahentów,
  • zwiększać obszary i trafiać do nowych klientów,
  • pozyskiwać nowych odbiorców, a także powiększać własne zyski.

Czym powinna charakteryzować się strona www dla obiektów hotelowych?

Do kluczowych elementów, którymi winien charakteryzować się każdy fachowy serwis, włączamy:

  • atrakcyjny oraz korzystny design – wkomponowany do wyglądu i rodzaju Twojej działalności przyciąga wzrok i wygląda profesjonalnie;
  • nowoczesne technologie – w tym: przystosowanie do urządzeń mobilnych i stacjonarnych, natychmiastowe działanie oraz mnóstwo koniecznych funkcji w tym np. dokumenty kontaktowe, kalendarze oraz dużo innych;
  • optymalizacja SEO – dopasowanie do kryteriów wyszukiwarki internetowej plus wsparcie pozycjonowania;
  • zabezpieczenia – dowód SSL, a także ochrona przed włamaniami oraz spamem;
  • wartościowe treści – jednym z kluczowych czynników działających pozytywnie na odbiór strony przez klienta są przede wszystkim artykuły. Dzięki nim konsumenci będą mogli zaznajomić się z Twoją ofertą oraz podjąć decyzję o współpracy.

Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat, zajazd czy jakikolwiek inny obiekt hotelowy, a dodatkowo zależy Ci na tym wszystkim – nie zwlekaj i umów się z nami choćby teraz. Poza wyżej wyliczonymi zakresami chętnie zajmiemy się też innymi czynnościami mającymi służyć dobru Twojej działalności. Skonfigurujemy firmowe skrzynki e-mail, dodamy konieczne narzędzia analityczne, a nawet szybko zintegrujemy je z mediami społecznościowymi.

Jak zamówić stronę internetową dla działalności w branży hotelarskiej?

Aby to zrobić – wystarczy, iż będziesz działać zgodnie z następującą wskazówką. W początkowym kroku umów się z nami, żeby podyskutować o własnych potrzebach i perspektywach. Na podstawie tej rozmowy przedstawimy Ci nawet kilka wariantów współpracy, z których dobierzesz ten najbardziej odpowiedni dla swojej marki. W następnym kroku wyznaczymy formalności (w tym płatność) i przejdziemy do projektowania Twojej strony internetowej. Okres trwania całego zlecenia zależy od jego formatu i stopnia skomplikowania. Typowe strony internetowe dla hoteli i pensjonatów robimy nawet w ciągu 7 dni. Nadzwyczaj rozbudowane mogą wymagać więcej czasu, poprzez co całość czynności przeciągnie się do dwóch lub nawet trzech tygodni.

Ile trzeba zapłacić za stronę dla obiektu z branży hotelarskiej?

Szczegółowy cennik powiązany z opracowywaniem, strukturą oraz włączeniem Twojego indywidualnego serwisu internetowego zależy od kilku składników. Końcowy wpływ na wartość mają między innymi takie elementy, jak: rozmiar strony internetowej, potrzebne funkcje dodatkowe, a także usługi specjalne (np. wypracowanie wpisów, pozycjonowanie, dołożenie rozwiniętych wersji itp.). Ceny podstawowej strony internetowej dla hotelu, pensjonatu lub zajazdu rozpoczynają się już od blisko 1000 zł + VAT. Jednak maksymalnie mogą sięgać kilku bądź kilkunastu tysięcy PLN. W takich kwotach zawiera się wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić i śmiało korzystać z własnego serwisu internetowego.